Зустрічайте. Камінні печі, топки та дизайнерські каміни ROMOTOP

Чому Romotop? Тому що ми найкращі на ринку. Ми є одним з європейських лідерів у виробництві камінних печей, топок та дизайнерських камінів. Приєднуйтесь до нашої великої родини, яка налічує майже мільйон задоволених клієнтів у всьому світі, які користуються продуктами Romotop.

0 %

Ласкаво просимо у світ надійного і економічного опалення

Інноваційна конструкція, унікальний дизайн і високоякісні матеріали камінних печей, топок та дизайнерських камінів Romotop гарантують 100% задоволення Ваших очікувань.

ЦПП

Завжди достатньо кисню

Завдяки центральній подачі повітря камінні печі, топки та дизайнерські каміни Romotop завжди отримують достатню кількість кисню для процесу горіння.

DOUBLE SPIN

Екологічна система DOUBLE SPIN

Високоефективна система відводу димових газів, розроблена Romotop, зводить до мінімуму вплив на навколишнє середовище і забезпечує чисте згорання.

TRIPLE PASS

Висока продуктивність теплообмінника гарячої води (HE)

Ефективність камінних печей, топок та дизайнерських камінів Romotop вище до 10% завдяки використанню запатентованої системі triple pass, де гарячі пічні гази тричі проходять через теплообмінник. Таким чином водогрійний теплообмінник отримує максимальну кількість тепла від димових газів, що означає значну економію витрат на опалення.

Точне і просте управління подачею повітря

Так само як і нам, камінним печам, топкам та дизайнерським камінам від Romotop необхідне повітря для їх нормальної роботи. Первинне повітря в печах допомагає деревини розгорітися, в той час як вторинне повітря зберігає скло ідеально чистим. Подачею первинного і вторинного повітря можна керувати за допомогою одного регулятора. Все призначене для максимального комфорту.

шамот

Покращена динаміка згоряння

Ми завжди пропонуємо тільки найкраще. Це також відноситься і до шамотним цеглин в камері згоряння, які характеризуються високою зносостійкістю, найкращим горінням, властивостями накопичення і поліпшенням динаміки згоряння.

Кераміка 

Керамічні печі

Керамічні печі Romotop поєднують в собі традиційні матеріали, сучасні технології та майстерне ремесло. Завдяки своїм властивостям накопичення, керамічне облицювання може накопичувати тепло і тим самим продовжити приємне тепло від опалення на декілька годин. Кераміка непориста, не притягує пил і проста в обслуговуванні. Ми працюємо з самими останніми тенденціями в дизайні інтер'єру і пропонуємо вибір з тридцяти сучасних відтінків глазурі.

Теплоємні печі

Теплоємні печі Romotop є очевидним вибором для енергоефективних будинків. Під час активного нагрівання, накопичувальні елементи швидко поглинають зайву енергію, а потім випромінюють її протягом декількох годин, навіть після того, як вогонь згасне. Накопичувальні елементи, конструкція і їх розміщення додатково збільшують вартість вашого каміна.

вода

Камінні печі та топки з теплообмінником гарячої води

Камінні печі та топки Romotop теплообмінником гарячої води забезпечують високу ефективність згоряння і низькі витрати на опалення. У поєднанні з акумулюючим буферним баком вони можуть бути використані в якості основного джерела нагріву. Для забезпечення максимальної безпеки експлуатації, камінні печі з теплообмінником гарячої води оснащені контуром охолодження з тепловим клапаном, який запобігає витіканню води у разі надмірного нагрівання теплообмінника.

Печі, топки та дизайнерські каміни, які підходять для енергоефективних будинків

Максимальна герметичність і незначне виділення енергії є стандартними для сучасних енергоефективних сімейних будинків, тому ми розробили колекцію камінних печей, топок та дизайнерських камінів, які підходять для цих будинків. Їх конструкція забезпечує високу ефективність навіть при низькій тепловій потужності, що призводить до зниження витрат. Центральний зовнішній повітрозабірник в камеру згоряння є важливим структурним елементом. Це запобігає будь-яким негативним впливам на рекуперації тепла або витяжну вентиляцію. Крім того, обладнання Romotop не споживає кисень з приміщення для процесу горіння.

Комфортні підйомні дверцята з системою Silent Lift

Призначені для задоволення потреб навіть найвибагливіших користувачів і оснащені цілим рядом найсучасніших елементів найвищої якості. Насолоджуйтесь її тихою роботою.

Швидко накопичує тепло, повільно охолоджується

Запатентований набір акумуляторів Romotop Mammoth може буквально відбирати залишкове тепло, яке в іншому випадку йшло б через димохід.

Зручне завантаження

Безліч користувачів оцінять зручну закладку, пропоновану вставками для каміна із заднім завантаженням. Всі операції, завантаження і очищення відбуваються за межами житлової зони.

Виберіть мову