Зустрічайте. Камінні печі, топки та дизайнерські каміни ROMOTOP

Чому Romotop? Тому що ми найкращі на ринку. Ми є одним з європейських лідерів у виробництві камінних печей і топок. Приєднуйтесь до нашої великої родини, яка налічує майже мільйон задоволених клієнтів у всьому світі, які користуються продуктами Romotop.

0 %

Ласкаво просимо у світ надійного і економічного опалювання

Інноваційна конструкція, унікальний дизайн і високоякісні матеріали камінних печей Romotop гарантують 100% задоволення Ваших очікувань.

ЦПВ

Завжди достатньо кисню

Завдяки центральній подачі повітря (ЦПВ) камінні печі Romotop завжди отримують достатню кількість повітря для процесу горіння.

DOUBLE SPIN

Екологічна система DOUBLE SPIN

Високоефективна система відводу димових газів, розроблена Romotop, зводить до мінімуму вплив на навколишнє середовище і забезпечує чисте згорання.

TRIPLE PASS

Висока продуктивність теплообмінника гарячої води (HE)

Ефективність камінних печей Romotop вище до 10% завдяки використанню запатентованої системі triple pass, де гарячі пічні гази тричі проходять через теплообмінник. Таким чином водогрійний теплообмінник отримує максимальну кількість тепла від димових газів, що означає значну економію витрат на опалення.

Точне і просте управління подачею повітря

Так само як і нам, камінним печам Romotop необхідне повітря для їх нормальної роботи. Первинне повітря в печах допомагає деревини розгорітися, в той час як вторинне повітря зберігає скло ідеально чистим. Подачею первинного і вторинного повітря можна керувати за допомогою одного регулятора. Все призначене для максимального комфорту.

шамот

Покращена динаміка згоряння

Ми завжди пропонуємо тільки найкраще. Це також відноситься і до шамотним цеглин в камері згоряння, які характеризуються високою зносостійкістю, найкращим горінням, властивостями накопичення і поліпшенням динаміки згоряння.

Кераміка 

Керамічні печі

Керамічні печі Romotop поєднують в собі традиційні матеріали, сучасні технології та майстерне ремесло. Завдяки своїм властивостям накопичення, керамічне облицювання може накопичувати тепло і тим самим продовжити приємне тепло від опалення на кілька годин. Кераміка непориста, не притягає пил і проста в обслуговуванні. Ми працюємо з самими останніми тенденціями в дизайні інтер'єру і пропонуємо вибір з тридцяти сучасних відтінків глазурі.

Теплоємні печі

Теплоємні печі Romotop є очевидним вибором для енергоефективних будинків. Під час активного нагрівання, накопичувальні елементи швидко поглинають зайву енергію, а потім випромінюють її протягом декількох годин, навіть після того, як вогнище згасне. Накопичувальні елементи, конструкція і їх розміщення додатково збільшують додану вартість вашого каміна.

вода

Печі з теплообмінником гарячої води

Печі Romotop теплообмінником гарячої води забезпечують високу ефективність згоряння і низькі витрати на опалення. У поєднанні з акумулює буферним баком вони можуть бути використані в якості основного джерела нагріву. Для забезпечення максимальної безпеки експлуатації, камінні печі з теплообмінником гарячої води оснащені контуром охолодження з тепловим клапаном, який запобігає витіканню води в разі надмірного нагрівання теплообмінника.

Печі, які підходять для енергоефективних будинків

Максимальна герметичність і незначне виділення енергії є стандартними для сучасних енергоефективних сімейних будинків, тому ми розробили колекцію камінних печей, які підходять для цих будинків. Їх конструкція забезпечує високу ефективність навіть при низькій теплової потужності, що призводить до зниження витрат. Центральний зовнішній повітрозабірник в камеру згоряння є важливим структурним елементом печі. Це запобігає будь-яким негативні впливи на рекуперації тепла або витяжну вентиляцію. Крім того, камінна піч не споживає кисень з приміщення для процесу горіння.

Комфортні підйомні дверцята з системою Silent Lift

Призначені для задоволення потреб навіть найвибагливіших користувачів і оснащені цілим рядом найсучасніших елементів найвищої якості. Насолоджуйтесь її тихою роботою.

Швидко накопичує тепло, повільно охолоджується

Запатентований набір акумуляторів Romotop Mammoth може буквально відбирати залишкове тепло, яке в іншому випадку йшло б через димохід.

Зручне завантаження

Безліч користувачів оцінять зручну закладку, пропоновану вставками для каміна із заднім завантаженням. Всі операції, завантаження і очищення відбуваються за межами житлової зони.