Форма реєстрації

Заповнивши та відправивши цю форму, ви отримаєте доступ до бібліотеки даних 2D та 3D, а також новин про продукти.

ROMOTOP spol. s r.o. захищає персональні дані, надані відповідно до правил Чеської Республіки та ЄС (GDPR). Ви можете знайти більше інформації тут.

Захист персональних даних

Відвідуючи та використовуючи веб-сайт ROMOTOP spol. s r.o. та/або надаючи вашу особисту інформацію, ви підтверджуєте, що ви погоджуєтеся дозволити збирати та обробляти ваші особисті дані відповідно до Закону № 101/2000 Coll., про захист персональних даних та Загальному регламенту захисту даних (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради про захист персональних даних (GDPR), чинного від 25 травня 2018, для обробки вашого замовлення, запиту чи інших послуг, які надані на цьому веб-сайті. Ця згода надається до відкликання. Оператор сайту діє у повній відповідності до законодавства, і надані вами персональні дані захищаються законом та використовуються виключно для цілей ділової транзакції та покращують якість наданих послуг або у випадках, коли оператор наділений або зобов'язаний законом.

Оператор не буде розголошувати Ваші особисті дані третім сторонам у будь-якій формі. Ваші особисті дані будуть використовуватися виключно для обробки вашого замовлення, запитів або інших послуг, а також необхідних бухгалтерських операцій, виставлення рахунків, ідентифікації вашого банківського переказу або забезпечення належної доставки товару.
Якщо ви використаєте своє право та повідомите у письмовій формі, що ви не погоджуєтесь на запис ваших особистих даних, оператор веб-сайту видалить відповідні дані з своєї бази даних.


∗ Обов\\\\\\\'язкове поле

Виберіть мову