Часті запитання

Залежно від методу нагрівання та використовуваного палива необхідно час від часу чистити дверне скло й виключити інші чинники, зокрема уникнути використання вологого палива, перевіряти герметичність дверей, забезпечити надходження повітря достатньою мірою, відповідність тяги димоходу тощо.

На збереження чистоти скла впливає використання належного палива, достатній запас повітря для горіння та експлуатація відповідної дренажної труби, а також способи обслуговування каміна. У зв'язку з цим ми рекомендуємо докладати лише один шар палива, щоб рівномірно розподілити його по печі та якнайдалі від скла. У разі забруднення скла під час горіння дров рекомендуємо підвищити інтенсивність горіння, відкривши регулятор повітря, після чого скло, як правило, очиститься само по собі.

Докладайте правильну кількість палива, див. «Інструкцію з експлуатації». Якщо ви часто додаватимете велику кількість палива, то збільшуватимете ризик пошкодження та знецінення товару. Збитки та пошкодження, спричинені неправильною експлуатацією, не підлягають гарантійному усуненню.

Використовуйте лише сухе паливо, тобто деревину з максимальною вологістю 20% об’єму деревини.