Про компанію

Компанія ROMOTOP відноситься до числа європейських лідерів з виробництва камінних печей і топок

Сьогодні вже більше одного мільйона задоволених клієнтів по всьому світу насолоджуються продуктами ROMOTOP. Кожен виріб, що випускається на нашому заводі в містечку Сухдол-над-Одрою, є результатом спільних зусиль усіх 700 співробітників. Завдяки сучасній виробничій базі, компетентному персоналу і кваліфікованим професійним дистриб'юторам, фірма ROMOTOP увійшла в число європейських лідерів у даній галузі. Виробничий процес, здебільшого роботизований, здійснюється на площі 32 000 м2. Завдяки наявності 25 000 м2 складських приміщень і власної логістики, нам вдається домогтися гнучкості поставок.

Камінні печі і топки ROMOTOP вражають винятковим дизайном, високою якістю обробки деталей і інноваційним підходом до процесу спалювання дров. Широкий асортимент продукції задовольняє вимогам стандартних і енергоефективних будинків. Теплова енергія може зберігатися в акумулюючому облицюванні камінної печі або за допомогою теплообмінників розподілятися по всьому будинку. Можна вибрати облицювання з кераміки ручної роботи або з природного каменю.


ROMOTOP є новатором

Компанія ROMOTOP є новатором в області дизайну, розробок і якості спалювання.

Сьогодні перед виробниками печей-камінів і камінних вкладок ставляться все більш складні цілі. Їх продукти повинні не тільки бути неабиякими і естетичними, але і відрізнятися високою ефективністю, продуктивністю і безпекою для навколишнього середовища. Наші вироби в сучасних будинках все частіше стають головним джерелом тепла.
Наша новаторська команда невпинно вдосконалює камінні печі в прагненні домогтися підвищення їх ефективності та безпеки для навколишнього середовища. Керуючись власним етичним кодексом, фірма Romotop в своїх інноваційних рішеннях наголошує на екологічність і економічність.

Мета інноваційної команди полягає в створенні нових технічних рішень, зокрема, в області проектування камер згоряння, пов'язаних з ними димових труб і управління процесом згорання. Результатом цих зусиль є вироби, які вже сьогодні дозволяють домогтися набагато більшої стабільності горіння при широкому діапазоні теплових потужностей. Компанія ROMOTOP також є власником патенту на теплообмінник гарячого водопостачання з системою TRIPLE PASS, який забезпечує більш ефективну передачу тепла до теплоносія з виділенням меншої кількості шкідливих речовин при спалюванні біомаси.

 

Комплексні професійні консультації та сервісне обслуговування

З огляду на багатий асортимент продуктів і рішень, ми здатні запропонувати і реалізувати будь-яку концепцію опалення - теплим повітрям, тепловим випромінюванням або гарячою водою. Поряд з висококваліфікованими консультантами і сервісними техніками ми також маємо загальноєвропейську мережу підтримки, що складається з декількох сотень навчених партнерів з продажу.

Клієнти цінують наш комплексний підхід, який передбачає консультації, установку, транспортування і професійний сервіс.

Виберіть мову