Поради та підказки

Основним правилом є те, що слід регулярно видаляти охолоджену золу з топки (з колосникової решітки) камери згоряння.

Якщо попільникову камеру заповнено більше ніж наполовину, рекомендується очистити її, щоб зола не накопичувалася надто близько до колосникової решітки й не пошкодила її в результаті перегрівання. Зола також може обмежувати надходження повітря, потрібного для горіння. Очищення попільникової камери від золи найкраще здійснювати тоді, коли пристрій повністю охолонув, зокрема під час підготовки його до чергового використання. Для очищення попільникової камери або обігрівальних пристроїв в охолодженому стані добре підходить також пилосос, оснащений фільтром для дрібного сміття.

Що робити із самою золою? Деревна зола містить мінерали, тому її можна додати до компосту або використовувати для удобрення ґрунту. Зола повинна бути з деревини, яка не була хімічно оброблена.

Увага, перед! Перед очищенням попільникової камери перевірте, чи не містяться в ній залишки пального матеріалу, які могли б спричинити займання в місці для сміття. У камінних печах або камінних топках (вкладах) деяких типів попільникову камеру встановлено в збірнику під колосниковою решіткою, і її неможливо вийняти збоку. Таку попільникову камеру слід виймати тільки тоді, коли опалювальний пристрій НЕ використовується й повністю охололов. Для доступу до попільникової камери потрібно підняти колосникову решітку.