Поради та підказки

Усі камінні печі й камінні топки (вклади) Romotop оснащено системою очищення скла вторинним повітрям, яке допомагає зберігати чистоту скла. Крім правильного вибору палива, належного подавання повітря для горіння та відповідного тягу в димоході, на чистоту скла впливає й спосіб обслуговування камінної печі або камінної топки (вкладу). У зв'язку з цим ми рекомендуємо докладати лише один шар палива, щоб рівномірно розподілити його по печі та якнайдалі від скла. У разі забруднення скла під час горіння дров рекомендуємо підвищити інтенсивність горіння, відкривши регулятор повітря, після чого скло, як правило, очиститься само по собі.

Може трапитися, що якась частина сажі прилипне до скла. Не панікуйте. Щоб видалити кіптяву зі скла дверцят буде достатньо вологої ганчірки. Занурте її в охолоджену золу (зола не повинна містити таких домішок, як камінці тощо) і протріть нею скло. Коли скло очиститься, візьміть газету, паперовий кухонний рушник або серветку й витріть скло начисто. Цей простий спосіб дасть вам можливість досягти чудових результатів. Безумовно, очищення скла дозволяється робити тільки в тому разі, якщо камінна піч або камінна топка (вклад) абсолютно охололи.

Зазвичай для чищення скла камінної печі або камінної вкладу) також використовуються рідкі очищаючі засоби. Однак у багатьох випадках незалежно від складу мийного засобу та його взаємодії із залишками продуктів згоряння (частками золи тощо), останні можуть непоправно пошкодити різні частини камінної печі або камінного вкладу, такі як ущільнення, декоративна фарба на склі, саме скло та ін.

З цієї причини компанія Romotop не рекомендує використовувати для своїх виробів будь-які хімічні засоби для чищення й не несе відповідальності за шкоду, заподіяну їх використанням.