Поради та підказки

Уже під час установлення пристрою слід забезпечити належний доступ до камінної печі або камінного вкладу для їх очищення та обслуговування, якщо з деяких причин очищення неможливе з іншої точки, наприклад з даху або через передбачені для цього дверцята.

Ваші камінна піч або камінна топка (вклад) – високоякісні продукти, під час правильної експлуатації якіх не з'являються жодні серйозні порушення. Камінні печі та димоходи слід регулярно й ретельно перевіряти та очищати щоразу до й після опалювального сезону.

Чищення та всі роботи з обслуговування слід проводити лише в разі, якщо камінна піч або камінний вклад повністю охолонули.

Велике значення мають регулярні перевірка й заміна деталей, які легко зношуються за звичайної експлуатації та потребують регулярної заміни, тобто деталей, які безпосередньо контактують з вогнем, таких як шамотні плити, ущільнювачі, заслінки (дефлектори) тощо.

Якщо шамотна плитка тріснула, це не впливатиме на роботу й термін служби виробу доти, поки вона не випаде повністю. Шамотну плитку слід заміняти також і в разі повного зіпсуття або розбиття. Під час її заміни дійте відповідно до інструкції з експлуатації.

Ущільнювачі дверцят і скла рекомендується замінювати в міру потреби, залежно від їх стану та інтенсивності використання камінної печі або камінного вкладу, найкраще – кожен другий сезон. Проте не можна допускати повного обгоряння, ушкодження й розпаду ущільнювача. Порушення ущільнення спричинює неконтрольоване подавання повітря та нерегульоване горіння. Тривале теплове навантаження на пристрій унаслідок надлишкового нагрівання може призвести до глибокого пошкодження камінної печі (камінного вкладу).

Пошкоджений ущільнювач скла втрачає свої герметизувальні й компенсувальні властивості, що може призвести до розтріскування скла.

Під час використання хімічних очищувальних засобів уникайте контакту їх з ущільнювачем, аби не зруйнувати його структури.

Виробник не несе відповідальності за збиток, спричинений використанням хімічних засобів.