Поради та підказки

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЗАПЧАСТИН (АБО ЗАПИТУ НА НИХ) ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО АВТОРИЗОВАНОГО ДИСТРИБ'ЮТОРА.

Інформацію про найближчого авторизованого дистриб'ютора ви знайдете в розділі «Зв'яжіться з нами / Дистриб'ютори

Для ремонту, заміни та технічного обслуговування виробів Romotop використовуйте тільки схвалені виробником оригінальні запчастини.

Оригінальні запчастини для старіших моделей зазвичай закуповуються в офіційних партнерів або безпосередньо в компанії Romotop. Також важливо знати назву камінної печі або камінної топки (вкладу) і серійний номер, завдяки яким ваше замовлення буде реалізоване в найкоротший термін. Усі деталі, зношувані в ході експлуатації, можуть бути замінені.

Щоб замовити потрібну запчастину, слід знати серійний номер виробу (десятизначний код), зазначений у гарантійному свідоцтві до виробу або в протоколі прийняття-передання, що видаються під час покупки камінної печі або камінного вкладу. Серійний номер можна знайти на заводській табличці (із задньої сторони корпусу камінної печі або на контейнері для дров, який міститься під попільниковою камерою в камінній топці (вкладі). Зазначивши серійний номер, ви допоможете продавцеві безпомилково ідентифікувати потрібну вам запчастину.

Розділ Запасні частини