Romotop і навколишнє середовище.

Люди тисячоліттями використовують вогонь, щоб забезпечити себе теплом. Від відкритих камінів часів наших предків суттєво відрізняються сучасні печі та каміни. Каміни та камінні топки мають високотехнологічну сучасну систему Romotop, які за правильного застосування гарантують екологічне рішення.

 Природний цикл

Під час спалювання деревини виділяється така ж кількість двоокису вуглецю (CO2), як і під час тління цього дерева в лісі. Надмірне виділення двоокису вуглецю не завдає шкоди довкіллю. Це означає, що спалювання деревини не призводить до збільшення парникового ефекту, як у разі згоряння інших викопних видів палива: вугілля, нафти або газу. Крім того, деревина є поновлюваним енергії, у той час як вугілля, нафта й газ не є такими.

Romotop і стандарти

Romotop створює екологічно чисті каміни та топки, які відповідають найвищим екологічним стандартам. Усі нагрівачі камінів, виготовлені ROMOTOP s.r.o., проходять перевірку відповідно до існуючих законів і законодавчих положень, а саме EN 13 240 і EN 13 229 (європейський стандарт). Завдяки дотриманню європейського технічного стандарту всі наші каміни й топки мають загальноєвропейське маркування «Communité Européen». Продукти, які позначені таким чином, гарантують не тільки низький негативний вплив на довкілля, а й, у цілому, мають високу якість.

Збереження довкілля: деякі корисні пропозиції виробника – компанії ТОВ «Romotop».

З упевненістю можна сказати, що відповідальністю кожного користувача є забезпечення справності та екологічності свого опалення. Для досягнення цієї мети ми нагадаємо Вам деякі з таких принципів:

  • Переконайтеся, що камін або камінна топка встановлені правильно й відповідно до рекомендацій виробника.
  • Перед першим використанням камінної печі або топки уважно прочитайте інструкцію з використання.
  • Уникайте спалювання будь-яких несанкціонованих палив, сміття, таких як картон з-під напоїв, пластики або хімічно оброблена деревина тощо. Використовуйте для опалення тільки деревину.
  • Для опалення використовуйте тільки суху деревину, вологість якої не повинна перевищувати 20%.
  • У той же час, не додавайте більше деревини, ніж зазначено в інструкції з використання (інформацію щодо максимальної дози палива знайдете в технічному паспорті).
  • Повітря має важливе значення для екологічного та економічного спалювання, тому завжди переконайтеся, що воно добре постачається.
  • Нічне опалення не є екологічно чистим та є фінансово неефективним. Спалювання деревини з низьким рівнем подавання повітря зменшує кількість тепла та збільшує викиди диму, що завдає шкоди як довкіллю, так і вашому каміну.
  • Не недооцінюйте потребу регулярного обслуговування нагрівача, дотримуйтеся правил, наведених в інструкції з використання та рекомендаціях продавця, щоб забезпечити правильне функціонування печі й мінімізувати негативний вплив на довкілля.
Виберіть мову