Піч-камін LUGO N надасть особливий характер вашій оселі. Непересічний дизайн у поєднанні з передовими технологіями горіння прекрасно доповнить затишну домашню атмосферу.
Камінні печі LUGO N

Камінні печі LUGO N

Овальна форма печі-каміна LUGO N надає інтер’єру відчуття затишку. Зручними елементами є, наприклад, полиця над топкою та ручка дверцят, яка за своїм технічним рішенням і дизайном надає печі-каміну елегантного вигляду.

Піч-камін підходить для енергоефективних будинків. Піч-камін обладнано системою ЦПП – центральної подачі зовнішнього повітря. Дизайнерська ручка, що обдувається, дає можливість здійснювати маніпуляції під час опалюванняДверцята можна зафіксувати у відкритому положенні. У стандартному варіанті відведення димових газів може здійснюватися зверху або ззаду. Скло дверцят омивається завдяки подаванню вторинного повітря, тому забруднення не осідають на склі. Камеру згоряння облицьовано шамотною плиткою. Подавання первинного та вторинного повітря можна регулювати одним елементом управління. У нижній частині печі-каміна розташовано відсік для дров, що закривається, у якому можна зберігати невеликий запас дров або інструменти для печі-каміна.

LUGO N 01

Кераміка

Камінні печі LUGO N | LUGO N 01 - Кераміка

LUGO N 02

Камінь

Камінні печі LUGO N | LUGO N 02 - Камінь

LUGO N 03

Сталь

Камінні печі LUGO N | LUGO N 03 - Сталь

LUGO N 04

Пісчаник

Камінні печі LUGO N | LUGO N 04 - Пісчаник
Акумуляційні камінні печі LUGO N AKUM

Акумуляційні камінні печі LUGO N AKUM

Теплоакумулююча піч-камін LUGO N AKUM може бути доповнена спеціальною теплоакумулюючою плиткою, що розміщується над камерою згоряння. Завдяки таким теплоакумулюючим елементам можна продовжити випромінювання тепла на кілька годин.

Піч-камін підходить для енергоефективних будинків. Піч-камін обладнано системою ЦПП – центральної подачі зовнішнього повітря. Дизайнерська ручка, що обдувається, дає змогу здійснювати маніпуляції під час опалювання. Дверцята можна зафіксувати у відкритому положенні. У стандартному варіанті відведення димових газів може здійснюватися зверху або ззаду. Скло дверцят омивається завдяки подаванню вторинного повітря, тому забруднення не осідають на склі. Камеру згоряння облицьовано шамотною плиткою.  Подавання первинного та вторинного повітря можна регулювати одним елементом управління. У нижній частині печі-каміна розташовано відсік для дров, що закривається, у якому можна зберігати невеликий запас дров або інструменти для печі-каміна. До печі-каміна можна докупити теплоакумулюючі елементи, які випромінюють тепло до 8,5 годин після припинення горіння. 

LUGO N 01 AKUM

Кераміка

Акумуляційні камінні печі LUGO N AKUM | LUGO N 01 AKUM - Кераміка

LUGO N 02 AKUM

Камінь

Акумуляційні камінні печі LUGO N AKUM | LUGO N 02 AKUM - Камінь

LUGO N 03 AKUM

Сталь

Акумуляційні камінні печі LUGO N AKUM | LUGO N 03 AKUM - Сталь

LUGO N 04 AKUM

Пісчаник

Акумуляційні камінні печі LUGO N AKUM | LUGO N 04 AKUM - Пісчаник
Камінні печі з доховкою LUGO N BF

Камінні печі з доховкою LUGO N BF

Поєднання домашнього тепла й аромату смачної їжі, безперечно, звучить заманливо. Так чому б не насолодитися цим відчуттям завдяки печі-каміну LUGO N BF з духівкою? Подаруйте собі найкраще.

Піч-камін підходить для енергоефективних будинків. Духова шафа з нержавіючої сталі зі стильним термометром радуватиме вас бездоганною якістю страв. Дверцята можна зафіксувати у відкритому положенні. Дизайнерська ручка, що обдувається, дає змогу здійснювати маніпуляції під час опалювання. Піч-камін обладнано системою ЦПП – центральної подачі зовнішнього повітря. У стандартному варіанті відведення димових газів може здійснюватися зверху або ззаду. Скло дверцят омивається завдяки подаванню вторинного повітря, тому забруднення не осідають на склі. Камеру згоряння облицьовано шамотною плиткою. Подавання первинного та вторинного повітря можна регулювати одним елементом управління. У нижній частині печі-каміна розташовано відсік для дров, що закривається, у якому можна зберігати невеликий запас дров або інструменти для печі-каміна. 

LUGO N 01 BF

Кераміка

Камінні печі з доховкою LUGO N BF | LUGO N 01 BF - Кераміка

LUGO N 02 BF

Камінь

Камінні печі з доховкою LUGO N BF | LUGO N 02 BF - Камінь

LUGO N 03 BF

Сталь

Камінні печі з доховкою LUGO N BF | LUGO N 03 BF - Сталь

{{ title }}

  • {{ vat?.text }}
  • {{ tab.title }}
У порівнянні з продуктом: {{ comparator.count }} {{ comparator.suffix }}
Перейти до порівняння продуктів
Compare
Галерея Продавці
Share
Лінк скопійовано в буфер обміну
пресс
Виберіть мову